Your browser does not support JavaScript! ProBots Elektronik
Profesyoneller neden Pro’sKit’e güveniyorlar?


Turkiye ve Dünyanın 90 ülkesinde profesyonellerin Pro'sKit ürünlerini tercih etmesi için bir çok neden var.

1- Tek bir marka ile bütün teknik çözümler bir aradadır.
Pro’sKit teknik el aletleri ve cihazlar konusunda uzman bir dünya markasıdır. Üstün kalite, yenilikçilik ve hizmeti en üst seviyede sunmayı kendine hedef olarak koymuştır.

Test ve ölçüm cihazları, yankeski, pense, matkap, fiber optik ürünleri, büyüteç, cımbız,lehimleme ekipmanı, tornavida gibi 20 değişik kategoride 4000'den fazla cihaz ve el aletini bir çatı altında sunmaktadır.

2- Pro’sKit insan odaklıdır.
Pro’sKit adından anlaşılacağı üzerinde profesyonellerin kullandığı el aletleri ve cihazlar konusunda uzmanlaşmıştır. Yapılan işin en verimli, ve mükemmel şekilde yapılması için uygun ürünlerin geliştirilmesi konusunda çalışır.

Teknik eğitime özel eğitim veren Pro’sKit bugün üniversiteler ve meslek okulları dahil eğitim kurumlarında en çok tercih edilen markadır.

3- Pro’sKit yenilikçidir.
Ürün geliştirme sürecinin tam ortasına işlevsel bütünlüğü ve orijinal olmayı koyan Pro’sKit, ergonomi, tasarım ve kalite süreçleri konusunda kendine has bir markadır.

Ar-ge için dünya ortalamasının üzerinde bir harcama yaparak her sene ortalama 100 yeni ürünü, ürün gamına katmaktadır.

4- Pro’sKit Çevrecidir.
Pro’sKit yaşadığımız dünyanın kaynaklarının çok kısıtlı olduğunun farkında olarak ürünlerini daha çevreci yapmak konusunda sürekli çalışmaktadır. Standartların gereği olarak değil, yerküre ile barışık bir anlayışın talebiyle hareket eder. Hem ürünleri hem de tüm iş süreçleri ile daha yeşil bir hayatı hedefler.
ProBots ELEKTRONİK. LTD ŞTİ. © Copyright 2016
All rights ® registered by