Your browser does not support JavaScript! ProBots Elektronik
ICREON ile hayata kablosuz bağlanın!


Kablosuz görüntüleme teknolojilerinde Güney Korenin uç teknoloji markası ICREON, yeni ürünü HS5790D3 Kablosuz HDMI aktarıcı’yı Turkiye pazarına sundu.

Bilgisayarlardaki tüm içeriği, HD ekranlara, Projektöre veya bir akıllı tahta üzerinde yüksek çözünürlükle ve kablosuz olarak aktarmak üzere çözümler geliştiren ICREON, 2148x1152 ekran çözünürlüğünü Full HD kalitesinde sunmaktadır.

Facebook'ta arkadaşlarınızın en son fotograflarını, ya da hayranı olduğunuz sanatçının Youtube klibini daha büyük bir ekranda seyretmek varken neden küçük bir bilgisayar ekranına bağlı kalasınız ki ?

Kişisel bilgisayarınızla toplantıları yönetmek te artık çok kolay. Son bütçe raporlarını, veya ajansınızın yeni reklam tasarımını bir projektör vasıtasıyla rahatlıkla ve masrafsız bir çözümle sunabilirsiniz.

Eğitim kurumlarında kablolama sıkıntısı olmadan görsel ve işitsel içeriği zengin eğitim dokümanlarınızı kalabalık sınıflara sunabilirsiniz. Sınıflarınızı minimum maliyetle ultramodern multimedya alanlarına çevirebilirsiniz.
ProBots ELEKTRONİK. LTD ŞTİ. © Copyright 2016
All rights ® registered by